Візитка нашого садка

Херсонський ясла-садок № 71 санаторного типу для дітей із захворюванням органів травлення Херсонської міської ради.

Місце знаходження установи: 73028, м. Херсон, Дніпровський район, пр. Текстильників, 6-б, тел. 51-88-58.

Кількісний і якісний склад педагогів:

всього 8 педагогів, з них вищу категорію має завідувач ясла-саду Таточенко Вікторія Геннадіївна; педагогічне звання вихователь-методист має — 1 вихователь. Ясла-сад побудований у затишному районі в парковій зоні. Має все необхідне для повноцінного, сучасного розвитку дітей.

У яслах-садку функціонує 4 групи дітей у віці від 2 – 6 років, у яких працюють досвідчені творчі педагоги, які докладають значних зусиль до того, щоб кожна група обрала свій напрямок в роботі, була неповторною, мала індивідуальне обличчя.

У 2017-2018 навчальному році комплектація груп складає:

група раннього віку — 31 дитина

група молодшого віку — 29 дітей;

група середнього віку — 27 дітей;

група старшого віку — 33 дитин.

Вихователі ясла-садка зігрівають дітлахів турботою та піклуванням, своєю любов’ю. Створено повноцінне життєве розвивальне і комфортне середовище згідно з віком дитини. Групи обладнані новими меблями, іграшками, зроблено гарний ремонт, багато живих квітів; у кожній є живий куточок, за яким діти наглядають, що розвиває у дитини дбайливе ставлення до братів наших менших.

У садку дуже велика бібліотека, яка налічує понад 1000 книг: різного жанру енциклопедії, словарі, дитяча та розвивальна література. Вихователі та діти пізнають багато нового, завдяки цьому розвивається інтелект наших дітей.

Творче кредо педагогів: дати дитині можливість досягти випереджувального розвитку дітей, забезпечити їхнє успішне навчання в школі. Специфіка роботи колективу ясел-садка № 71 полягає в тому, що поряд з освітньою роботою йде реабілітаційно-озоровча: дієтичне харчування, оптимальний руховий режим, добре сплановане літнє оздоровлення. Кожного дня проходять цікаві розваги з участю дітей, дорослих.

Влітку діти виїжджають до Миколаївського зоопарку, Цюрупинського лісу, здійснюють багато піших переходів.

На території дитячої установи добре облаштовані ігрові майданчики, висаджено багато рослин. Дерева, яким багато років, надають дітям кисень та прохолоду в літню спеку. Ми вважаємо, що нема чужого лиха, що кожна дитина має право на тепло і любов;

допомагаємо виховувати покинутих немовлят у лікарні ім. Тропіних та хірургічному відділеню Обласної дитячої лікарні. Саме цим займається — міська громадська організація «Катюша», яка протягом багатьох років веде благодійну діяльність, допомагаючи дітям-інвалідам. Діти і батьки нашого садочку дбайливо ставляться до цієї важливої місії.

Упродовж 15 років, як чуйні і небайдужі люди, сприяємо проведенню щорічних благодійних акцій «Пироги від мами» Цюрупинському будинку-інтернату для дітей з обмеженими можливостями, покинутих малят з лікарні ім. Тропіних та Обласної дитячої лікарні. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми навчимо дітей життю у згоді і злагоді з істиною, добром, красою, совістю та любов’ю.

Ми – за усвідомлене батьківство. Прагнемо народження бажаних дітей, збереження сім’ї.

РЕЄСТРАЦІЯ ДИТИНИ