Порядок пропускного режиму і правила
відвідування ясел-садка № 71

1. Контрольно-пропускний режим – сукупність заходів і правил, що запобігають можливості несанкціонованого проходу осіб, проїзду транспортних засобів, виносу (вивозу) майна на територію чи з території дошкільного навчального закладу. Він визначає порядок пропуску, вихованців та працівників дошкільного навчального закладу і громадян до території, будівлі та внутрішніх приміщень дошкільного навчального закладу.

1.1. Порядок обговорюються на загальних зборах трудового колективу, засіданні загально садового батьківського комітету та доводиться до відома батьківської громадськості на загально садовому батьківському зборі.

1.2. Порядок закладу є обов’язковим до виконання всіма учасниками освітнього процесу та відвідувачами ясел-садка.

1.3. Вихованці разом з батьками проходять в будівлю ясел-садка через центральний вхід ліве крило до старшої та середньої груп, через центральний вхід праве крило до групи раннього віку та молодшої з 7.00 до 8.15 тільки в супроводі батьків або осіб, що їх замінюють, які передають дітей безпосередньо вихователю.

1.4. Вихід вихованців на прогулянку, на екскурсії, чи на інші позасадові заходи відбувається організовано і в супроводі вихователя.

1.5. Вихованців, що відвідують гуртки, секції за територією ясел-садка забирають лише батьки згідно особисто написаній заяві із вказівкою точно визначеного часу.

1.6. Центральна калитка входу до ясел-садка зачинена з 8.15 до 12.00 з 13.00 до 16.00

1.7. Батькам не дозволяється приходити до ясел-садка з крупногабаритними сумками чи валізами, тваринами.

1.8. Відвідувачі проходять в будівлю ясел-садка через центральний вхід ліве крило.

1.9. Прохід до ясел-садка батьків з особистих питань до адміністрації навчального закладу можливий за умови попередньої домовленості з представниками самої адміністрації, про що чергового інформують заздалегідь.

1.10. Особи, не пов’язані з навчальним процесом, які відвідують ясла-садок за службовою необхідністю, пропускаються при пред’явленні документу державного зразку, що засвідчує особу, за погодженням з керівником ясел-садка (особою, що його заміняє) і записом в «Журналі обліку відвідувачів».

1.11. Посадові особи, які прибули до ясел-садка з перевіркою, пропускаються при пред’явленні документу, що засвідчує особу з обов’язковим повідомленням адміністрації ясел-садка та відповідною реєстрацією.

1.12. На прийом до керівника ясел-садка в дні прийому або за викликом, відвідувачі пропускаються до ясел-садка:

— з виключеними мобільними телефонами;

— в одязі, прийнятому в державних установах;

— без жувальної гумки;

— в адекватному стані (визначається візуально).

1.13. При відвідуванні ясел-садка відвідувач зобов’язаний за проханням надати на візуальний огляд принесені з собою речі для недопущення проносу в будівлю навчального закладу алкоголю, наркотичних, вибухонебезпечних, легкозаймистих, отруйних речовин і рідин, заборонених для зберігання та перенесення без спеціального дозволу предметів, зброї та боєприпасів і т.п.

1.14. Прохід територією ясел-садка та його подвір’ям дозволено лише відвідувачам ясел-садка. Без відповідного дозволу адміністрації ясел-садка знаходження на території ясел-садка і прохід нею стороннім особам заборонено.

1.15. Порядок в’їзду – виїзду автотранспорту на територію ясел-садка встановлюється наказом директора ясел-садка.

1.16. Допуск без обмежень на територію ясел-садка дозволяється автомобільному транспорту екстрених і аварійних служб, швидкій медичній допомозі, пожежній охороні, міліції та транспорту, який здійснює доставку продуктів харчування.

2.0. Правила поведінки відвідувачів навчального закладу

2.1. Відвідувачі, що знаходяться в приміщенні ясел-садка зобов’язані:

— зберігати встановлений порядок і дотримуватись норм поведінки в громадських місцях;

— не допускати виявлення неповажного ставлення до педагогічного та обслуговуючого персоналу, вихованців та інших відвідувачів ясел-садка;

— виконувати законні вимоги та розпорядження адміністрації та працівників ясел-садка;

— не створювати перепон належному виконанню адміністрацією, педагогам, працівниками ясел-садка їх службових обов’язків;

— зберігати черговість на прийомі до директора ясел-садка.

— ставитись бережливо до майна ясел-садка, зберігати чистоту, тишу та порядок в приміщенні ясел-садка;

— при вході до будівлі ясел-садка відвідувачі, що мають при собі кіно- і фотознімальну, звуко- і відео записуючу апаратуру, а також переносну комп’ютерну і оргтехніку зобов’язані зареєструвати технічні засоби у вихователя-методиста – з метою контролю за виносом матеріальних цінностей з будівлі ясел-садка.

2.2. Відвідувачам ясел-садка забороняється:

— знаходитись в службових приміщеннях або інших приміщеннях ясел-садка без дозволу на те керівника, адміністрації, чергового;

— виносити з приміщення ясел-садка документи надані для ознайомлення;

— знімати зразки документів зі стенду, а також розташовувати на ньому оголошення не узгодженні з адміністрацією ясел-садка;

— приносити в приміщення ясел-садка алкогольні, наркотичні, вибухонебезпечні і легкозаймисті речовини, колючи та ріжучи предмети, вогнепальну та холодну зброю (крім осіб, котрим в установленому порядку дозволено зберігання та носіння табельної зброї і інших засобів), а також особисті речі за винятком портфелів і тек з документами, дамських сумок;

— палити в приміщенні та на території ясел-садка;

— вести розмови з мобільного телефону у всіх приміщеннях, крім коридорів та вестибюлю;

— бути присутнім на зборах та інших заходах з включеним мобільним телефоном;

— входити до ясел-садка в стані алкогольного чи іншого сп’яніння, з жувальною гумкою, з дитячими колясками, з домашніми тваринами, товарами для продажу, а також в брудному одязі і з великогабаритними речами (виключаючи робітників, що виконують будівельні і ремонтні роботи);

— факти порушень громадського порядку і завдані збитки приміщенню фіксуються в установленому порядку особами, котрі здійснюють пропускний режим.

3.0. Відповідальність відвідувачів ясел-садка за порушення даного Порядку:

3.1. у випадку порушення відвідувачем ясел-садка пропускного режиму і правил поведінки йому робиться зауваження відповідальними за контрольно-пропускний режим, а в разі необхідності будь-яким працівником ясел-садка;

3.2. у випадках скоєння відвідувачами кримінальних дій, винні особи підлягають кримінальній відповідальності згідно чинного законодавства;

3.3. у випадку зумисного чи не зумисного пошкодження або знищення майна ясел-садка на винних осіб поряд з адміністративною або кримінальною відповідальністю покладається обов’язок відшкодування причинених збитків.

РЕЄСТРАЦІЯ ДИТИНИ