Перемога у конкурсі «Світ очима дітей»

З 20 лютого по 05 березня 2019 року у Херсоні проводився щорічний міський конкурс з образотворчого мистецтва «Світ очима дітей» серед закладів дошкільної освіти міста у якому, звичайно ж, прийняв участь і ясла-садок №71. Усі малюнки дуже яскраві, адже самостійно створені малечею. З десятків робіт, організаторами конкурсу, було виділено милий малюнок юного вихованця садка Гліба. Велике бажання отримати у подарунок сім’ю хом’яків і спонукало хлопчика намалювати свій малюнок. Трішки смішна, трішки геніальна робота отримала схвалення у судій конкурсу і принесла з собою перемогу та подарунки від громадської платформи Юрія Рожкова та мережі магазинів «Учбова книга» з Анною Лісовою.  Підтримуйте у своїх дітях жагу до творчості та розкривайте їхні таланти.