Патріотичне виховання

Патріотичне виховання дитини — це основа формування майбутнього громадянина. Зберегти людське в наших дітях, закласти моральні основи, які зроблять їх більш стійкими до небажаних впливів, вчити їх правилам спілкування і вмінню жити серед людей — ось головні ідеї виховання морально — патріотичних почуттів у дошкільнят. Найпотрібніше і найважче для сім’ї і для країни — це виховати людину.

Морально — патріотичне виховання дітей є одним з основних завдань дошкільного навчального закладу. Почуття Батьківщини. Воно починається у дитини з ставлення до родини, до найближчих людей — до матері, батька, бабусі, дідусеві. Це коріння, що зв’язують його з рідною домівкою і найближчим оточенням. З ранніх років дитяча література, вводить дитину в величезний світ дорослих, розповідає про їх працю, подвиги, творчість. Вона допомагає виростити хлопців добрими, скромними, працьовитими, виховувати у них любов до Батьківщини, народу.

Слой
РЕЄСТРАЦІЯ ДИТИНИ