Blog categories

Патрульна поліція на гостинах у дітей

Щоденно містом йде тисячі людей та їде не менша кількість транспорту. Щоб у місті був порядок, автомобільних аварій стало менше, пішоходи обов’язково повинні дотримуватися Правил та знаків дорожнього руху.

Підростаючих малюків потрібно навчити Правил дорожнього руху, щоб не хвилюватися за них.

Сьогодні до нашого садка завітали гості з Управління патрульної поліції в Херсонській області – лейтенант Грибко В.В. та лейтенант Луняко І.Д., які вирішили перевірити знання наших вихованців. Під час ігрового практикуму вчили малюків бути уважними та обережними на дорозі та орієнтуватися в складних ситуаціях. Задоволені були і дорослі учасники, і малюки.

А ще вихованці запам’ятали просту істину: «Правила існують для того, щоб їх дотримуватися»