Адаптація дитини у дитячому садочку

Усі батьки хочуть допомогти своїй дитині швидше адаптуватися. Для цього необхідно створити вдома обстановку і режим, що допомагають дитині легше звикнути до нової незнайомої життя в дитячому садку.

• Створіть для малюка спокійну і безконфліктний атмосферу у Вашому домі.
  • У вихідні дні постарайтеся не міняти режим дня дитини.
  • У присутності дитини відзивайтеся позитивно про вихователів і садку.
  • Будьте терпиміше до примх.
  • Будинки і в садку говорите з малюком спокійно і впевнено.
  • Спробуйте придумати свій ритуал прощання з дитиною.
  • Обов'язково скажіть, що Ви прийдете і позначте коли. Поцілуйте і обійміть дитини, скажіть «поки» і йдіть.

Відомо, що зміна соціальних відносин представляє для дитини значні труднощі. Багато дітей стають неспокійними, плаксивими, замкнутими. Тривожний стан, емоційна напруженість пов’язані головним чином з відсутністю близьких для дитини людей, зі зміною навколишнього оточення, звичних умов, ритму життя. Осягаються дитиною життєвий досвід може допомогти йому включитися в нові соціальні відносини, спільну діяльність, адаптуватися до умов, що змінилися.

РЕЄСТРАЦІЯ ДИТИНИ